Instruktorki

Justyna - menager / instruktorkaZałożycielka Pole Dance Studio Wrocław oraz Pierwszego Stowarzyszenia Pole Dance Polska prezes Związku Polskiego Pole Dance oraz instruktor pole dance, pole fitness od 2010 roku. Jak pierwsza organizowała pierwsze zawody w Polsce Jako jedyny instruktor we Wrocławiu prowadzi zajęcia na poziomie Masters. Praca jest jednocześnie jej pasją więc wkłada w nią całe serce. Na zajęciach stara się dawać z siebie wszystko. Jest energiczną i otwartą osobą, zaraża innych dobrym humorem. Swoim optymizmem motywuje do pracy nad własnym ciałem i pokonywania słabości. Wymaga wiele, zarówno od siebie, jak i od innych, zawsze służy pomocą. Jej pasją jest Pole Dance , do którego potrafi przekonać najbardziej opornych. Wciąż rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz warsztatach u najbardziej znanych gwiazd takich jak Oona Kivela, Nele Shert, Anastasia Skhutorova, Lolo Hilsum, Marion Crampe czy Anastasią Sokolovą, Panterą Blackshmit. Yvonne Smink, Kristiana Libendeva Na swoich zajęciach każdą osobę traktuje indywidualnie. Ważne jest dla niej dobre samopoczucie ćwiczących oraz ich zadowolenie z robionych postępów.

Wika - instruktorkaWiktoria zaczęła swoją przygodę z pole dance od zera, bez żadnego zaplecza sportowego. Odrazu zakochała się w tym sporcie i wiedziała, że chce związać z nim swoją przyszłość. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na temat pole dance, bierze udział w szkoleniach i warsztatach, aby być coraz lepszą w swojej profesji. Interesuje się treningiem przygotowania motorycznego, oraz crossfit i ich zastosowaniem w pole dance. Prowadząc zajęcia podchodzi indywidualnie do każdej kursantki, skupia się na prawidłowej technice figur i odpowiednim przygotowaniu siłowym i gibkościowym kursantek do nowych tricków. Daje wszelakie narzędzia potrzebne do tego, aby każdy niezależnie od sportowego doświadczenia mógł rozwijać się w tym sporcie i zakochać się w nim.

Jagoda - instruktorkaTrener i choreograf Akademii Tańca RAMADA z wieloletnim stażem. Trener w klubie Gimnastyki Artystycznej „Gracja”. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od dziecka związana z tańcem i gimnastyką. Swoje doświadczenia zdobywała na scenach polskich i światowych, wielokrotnie stając na podium w technice jazz, modern, show i pole dance. Choreograf układów , które wygrywały wiele nagród w kraju i na świecie w tych technikach. Trenerka Wiktorii Haczkiewicz( kategoria kids/ young) dwukrotnej Mistrzyni Polski /2017 i 2018/, Wicemistrzyni Europy /2017/ Mistrzyni Europy /2018/ , Mistrzyni Świata /2017/, awans na Mistrzostwo Świata 2018 w Pradze World Air Power Athletics Championship - w kategorii Profesjonalista, dodatkowo 2 miejsce na zawodach Pole Art Greece i wiele tytułów w kraju na zawodach Pole Art. Trenerka Mileny Zdzuj zdobywczyni 2 miejsca w zawodach Pole Dance Show 2019 oraz 1 miejsca w Pole Art Experience 2018. Taniec, gimnastyka, pole dance, stretching i ogólnie rozumiany „ruch” to rzeczy, które od wielu lat ją fascynują, dlatego cały czas szkoli się w tych technikach, bierze udział w niezliczonej ilości warsztatów w kraju i nie tylko, dzięki czemu jest coraz lepszą tancerką i nauczycielką. Kocha jogę. Jagoda doskonaliła się w nowojorskim Broadway Dance Center i wielu szkołach tańca w całej Europie. Jest stypendystką Manhattan Dance Project. Uczestniczka wielu warsztatów i zawodów w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Pole dance trenuje od 5 lat zaczynając w Ramadzie Opole, a od 5 lat ucząc się pod okiem Justyny Kloczkowskiej w Pole Dance Studio Wrocław

Maria - instruktorkaMaria to frek pole dancowy.Osoba, która w PoleDanceStudioWrocław jest od dawien dawna Zaczynała swoją przygodę w Krakowie i tam uczyła jako instruktor , później trafiła do Wrocławia na grupkę Masters do Justyny Kloczkowskiej .Maria jest wierną fanką Akrobatyki oraz obozów Iron Convent na które jeździ cyklicznie a teraz przed nią kolejne wyzwanie - po wielu godzinach spędzonych w sali i obozach, prowadzić będzie zajęcia. Maria zdobyła w 2022 roku 2 miejsce w Zawodach Vertical Fit Championship w kategori profesjonal. W 2023 roku ukończyła kurs instruktora kalisteniki.

Ania - instruktorkaAnia jako dziecko trenowała taniec towarzyski, pojawił się również hip-hop oraz modern jazz. Na studiach rozpoczęła szkolenie z fitnessu, które ukończyła z wyróżnieniem. Kiedy rozpoczęła pracę jako instruktorka fitness okazało się, że w studiu są też rurki i tak zaczęła się przygoda z pole dance, która stała się jej pasją. Od 2012 roku tytułowany instruktor Vertical Dance. Absolwentka Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swój warsztat szlifowała pod okiem najlepszych Marion Cramp, Oona Kivela, Anastasia Skukhtorova, Ewa Bembo, Natasha Wang. Jej osiągnięcia: II-v-ce mistrzyni PoleArt Polska 2015, ćwierćfinalistka Summer Pole Battle 2015, finalists Esensai Championship