Instruktorki

Justyna - menager / instruktorkaZałożycielka Pole Dance Studio Wrocław oraz Pierwszego Stowarzyszenia Pole Dance Polska prezes Związku Polskiego Pole Dance oraz instruktor pole dance, pole fitness od 2010 roku. Jak pierwsza organizowała pierwsze zawody w Polsce Jako jedyny instruktor we Wrocławiu prowadzi zajęcia na poziomie Masters. Praca jest jednocześnie jej pasją więc wkłada w nią całe serce. Na zajęciach stara się dawać z siebie wszystko. Jest energiczną i otwartą osobą, zaraża innych dobrym humorem. Swoim optymizmem motywuje do pracy nad własnym ciałem i pokonywania słabości. Wymaga wiele, zarówno od siebie, jak i od innych, zawsze służy pomocą. Jej pasją jest Pole Dance , do którego potrafi przekonać najbardziej opornych. Wciąż rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz warsztatach u najbardziej znanych gwiazd takich jak Oona Kivela, Nele Shert, Anastasia Skhutorova, Lolo Hilsum, Marion Crampe czy Anastasią Sokolovą, Panterą Blackshmit. Yvonne Smink, Kristiana Libendeva Na swoich zajęciach każdą osobę traktuje indywidualnie. Ważne jest dla niej dobre samopoczucie ćwiczących oraz ich zadowolenie z robionych postępów.

Kasia - instruktorkaZaczynała w młodym wieku, trenując gimnastykę artystyczną. Po kilku latach przerwy od sportu zajęła się akobatyką powietrzną: aerial hoop (koło powietrzne), silks (szarfy) oraz chinese pole (maszt). To ostatnie zainspirowało ją do spróbowania swoich sił w pole dance. Dzięki doświadczeniu w sportach gimnastycznych i systematycznej pracy nad siłą i rozciągnięciem, dziś jest instruktorem oraz zawodnikiem pole dance. Ma za sobą wygraną w Oh Pole Dance Battle 2012, udział w międzynarodowych zawodach Pole Dance Cup 2013, IV miejsce w Mistrzostwach Polski Pole Sport 2013, finał w Międzynarodowym Pole Art Show 2015 w Zagrzebiu, udział w programie Mam Talent oraz licznych pokazach. Szkoli się podczas warsztatów z wieloma autorytetami w świecie pole dance. Jej największym osiągnięciem jest zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata Pole Sport w Pradze 2014. Kasia jest absolwentką studiów psychologii klinicznej i kierunku psychologia sportu. Jest również certyfikowanym trenerem personalnym. W naszym studiu Kasia prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania oraz zajęcia ze stretchingu, podczas których uczy, jak zwiększyć swoją gibkość, niezbędną do wykonania jej ulubionych figur, czyli tych, wymagających ogromnej elastyczności ciała.

Agnieszka - instruktorkaOd dziecka interesowała się tańcem , ale dopiero, gdy poznała sztukę , jaką jest pole dance odnalazłam swoją pasję. Jest wierną wychowanką PDS Wrocław i to właśnie tam rozpoczęła swoją przygoda z PD. Uczęszczała na zajęcia do Justyny i Kasi. To one zaczepiły w niej miłość do tego sportu. Wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i dzięki temu udało jej przekonać do pole dance wiele kobiet. Uczestniczyła w warsztatach z mistrzynią Polski Agatą Jarzębowską, Panterą Blacksmith oraz z Olgą Kodą. Nie ma zamiaru na tym poprzestać i w dalszym ciągu doskonali swoje umiejętności, aby jej kursantki miały wiele satysfakcji z uczestnictwa w zajęciach. Pole dance to sport dający nieograniczone możliwości, przez co każdego dnia wyznacza sobie nowe cele i dążę do nich z determinacją. Pokonywanie własnych słabości, ciągły rozwój i satysfakcja to cos co kocha w tym sporcie najbardziej.

Ola - instruktorkaOd wielu lat próbowałam swoich sił w różnych sportach, w tym w wielu rodzajach tańca. Przez ponad cztery lata zajmowałam się tańcem dawnym, następnie poświęciłam swój czas na naukę salsy cubany. Jednak dopiero poznanie pole dance, które jest dla mnie mieszanką idealną sportu i tańca, dało mi pełną satysfakcję. Po osiągnięciu swobody w użytkowaniu rury oraz wzmocnieniu fizycznym ciała mogłam połączyć pole dance z moją drugą pasją, którą jest wspieranie i uczenie innych osób. Staram się wciąż rozwijać nie tylko dla siebie, ale również, a nawet przede wszystkim dla moich kursantek, których postępy są dla mnie źródłem satysfakcji i dają mi bardzo dużo radości.

Ania - instruktorkaAnia jako dziecko trenowała taniec towarzyski, pojawił się również hip-hop oraz modern jazz. Na studiach rozpoczęła szkolenie z fitnessu, które ukończyła z wyróżnieniem. Kiedy rozpoczęła pracę jako instruktorka fitness okazało się, że w studiu są też rurki i tak zaczęła się przygoda z pole dance, która stała się jej pasją. Od 2012 roku tytułowany instruktor Vertical Dance. Absolwentka Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swój warsztat szlifowała pod okiem najlepszych Marion Cramp, Oona Kivela, Anastasia Skukhtorova, Ewa Bembo, Natasha Wang. Jej osiągnięcia: II-v-ce mistrzyni PoleArt Polska 2015, ćwierćfinalistka Summer Pole Battle 2015, finalists Esensai Championship