Po Raz Pierwszy We Wrocławiu Damian Kutryb Workshop

Warsztaty z Kamą Nienaltowską 8.09.2018
20/08/2018
AKTUALNA LICZBA MIEJSC W GRUPACH
30/10/2018
Wszytskie

Po Raz Pierwszy We Wrocławiu Damian Kutryb Workshop

Damian Kutryb z Wielkiej Bryatnii. “Gdy Damian tańczy na rurze, dziewczyny po prostu szaleją” “To ten chłopak z rurki” – obracają się za nim ludzie na ulicach Manchesteru. Damian Kutryb wyjechał z Polski zaledwie kilka lat temu, a już zdążył zabłysnąć w programach BBC czy Mirror oraz zagrał w filmach dokumentalnych o Pole Dance “Pride,Pole & Prejudice, oraz Sukces nie zna Granic dla Discovery Canal+ . Aktor i statysta w popularnych Angielskich serialach. Właściciel GFFdamian Dance Studio w Manchester. Pomysłodawca i organizator Euroepejskiego Konkursu Pole Dance (EOPDC) oraz Obozòw Rurkowwych – GFFdamian Pole Camps. Wykwalifikowany Instruktor X-pole, Alixa Flexibilty, Childern’s Aerial and Pole. Doświadczony Sędzia Pole Art, Pole Sport oraz Sędzia konkursòw Piękności. Instruktor Akrobatyki i Gimnastyki dla dorosłych.
Opròcz Rurki, Damiana można zobaczyć na ròżnych innych urządzeniach – Koła cyrkowe, trapez, szarfy. On poprostu kocha wysokość! i Adrenalinę! Uczestniczący w jego Warsztatach czy zajęciach przedstawiają Damiana jako wymagającego instruktora, kat i sadysta! U niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jego zajęcia odbywają się przy bardzo głośnej i energicznej muzyce, przy ktòrej aż chce się ćwiczyć. Kilka sukcesòw:

– MR UNICORN 2017 Słyny filmik Damiana na jednorożcu osiągnął oglądalność około 190mln

– Zwycięzca International Pole Idol 2016

– Vice Mistrz – Mr Pole Fitness UK 2017

– Best Entertainer Award – Mr Pole Fitness UK Championships 2017

– Mistrz JLN Pole Dance Wielkiej Brytanii 201739210721_434757820367087_7516645174085156864_n

– Best Entertainer Award – JLN UK Pole Championships 2017
– Finalista Mr Pole Scotland Championships 2018
– Finalista North East Championships 2018

– MR Worldwide 2017/2018

– Finalista MR Model Manchester

– Mister Gay Warsaw / Parady Ròwności 2017

– Mr Gay Poland 2017 Finalista

– Mr Gay Poland Digital 2017

– Mr Gay Poland Photo 2017

– Mr Gay Poland Public Voting 2017

Ambasador firmy ‘PoleHog’. Damian jest bardzo silny i ma doskonałą elastyczność. Znany jest z niesamowicie crazy trików pole dance, szalonych obrotów oraz spektakularnych dropów, które zapierają dech w piersiach! Jego wiedza jest ogromna! Stworzył swòj autorski program Instruktorski, gdzie podròżuje po świecie prowadząc warsztaty i szkolenia na każdym poziomie.

TRICKS,COMBOS & DROPS (poziom średnio-zaawansowany) – warsztat nieustannie aktualizowany o nowe triki i dropy, wykonywane na całej długości drążka. Naucz się nowych i efektownych pozycji i spadków. Uczestnicy zajęć powinni umieć swobodnie wykonywać wspinaczkę, podstawowe pozycje odwrócone typu gemini, skorpion, cross knee, layback oraz handstand, Shoulder mount, superman.

TRICKS, COMBOS & DROPS (poziom zaawansowany) – warsztat nieustannie aktualizowany o nowe triki i dropy, wykonywane na całej długości drążka. Naucz się nowych, efektownych pozycji i spadków zapierających dech. Uczestnicy zajęć powinni umieć swobodnie wykonywać wspinaczkę , shoulder mount, brass monkey, handspring, cupid oraz superman, Aysha, Elbow grip.

Koszt jednego bloku 130 zł

UWAGA‼️‼️
1. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania któregokolwiek z warsztatów z powodu zbyt małej liczby uczestników.
2. W przypadku odwołania warsztatów dokonujemy zwrotów pieniężnych.
3. Uczestnik rezygnujący z udziału w warsztatach ma prawo znaleźć na swoje miejsce zastępstwo, nie dokonujemy zwrotów pieniężnych.
4. Zapis i dokonanie płatności za warsztaty jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu Szkoły i niniejszego wydarzenia.

Comments are closed.