Warsztaty z Kamą Nienaltowską 8.09.2018

ZAPISY NA CZERWIEC 2018
07/06/2018
Po Raz Pierwszy We Wrocławiu Damian Kutryb Workshop
20/08/2018
Wszytskie

Warsztaty z Kamą Nienaltowską 8.09.2018

38817974_914750642064775_5726764110922645504_nZapraszamy wszystkich na warsztaty z niesamowitą Kamą Nienaltowską. Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które są zainteresowane tematem rozciągania (nie tylko dla osób trenujących pole dance).
Każdy z Was wyjdzie z warsztatów z nową wiedzą oraz nowymi umiejętnościami, które z pewnością wykorzystacie zarówno podczas tańca, treningów sportowych czy także w trakcie codziennego rozciągania.

🔷POWER STRETCH Zajęcia przygotowane zostały tak, aby poświęcić podobną uwagę rozciąganiu nóg i kręgosłupa. Rozpoczynają się rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Program został wzbogacony o ćwiczenia zwiększające siłę i poprawiające przewodnictwo nerwowe między mózgiem, a mięśniami. Warsztaty power stretch nie są dynamiczne, w charakterze trochę zbliżone do ćwiczeń typu joga/pilates. Pracujemy nad siłą i balansem, żeby być w stanie w praktyce wykorzystywać nasze zakresy ruchu (np podnosić wysoko nogi, robić mostki ze stania, figury pole dance typu eagle, rio de janeiro czy rainbow marchenko). Uczymy się oddychać przy wysiłku, żeby dotleniać prawidłowo mięśnie i wspomagać tym samym ich pracę. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych, na każdym poziomie

🔷ACRO STRETCH (wszechstronne zajęcia z podobnym naciskiem na rozciąganie nóg jak i kręgosłupa, pojawiają się na nich elementy akrobatyczne o stopniu trudności dopasowanym do grupy. Zajęcia wzbogacone o kilka ćwiczeń wzmacniających, poprawiających balans, koordynację). Na zajęciach oprócz tradycyjnych ćwiczeń rozciągających pojawiają się elementy akrobatyki i gimnastyki wymagające gibkości. Uczymy się jak robić mostek ze stania, poznajemy prawidłowe pozycje przy staniu na głowie/przedramionach/rękach. Jeśli czujecie się na siłach, próbujemy przejść w przód/ w tył. Pracujemy też w parach nad ćwiczeniami typowo rozciągającymi, ale w nietypowych pozycjach.

🔷LEG STRETCH- Zajęcia przygotowane tak, aby głównie uwagę poświęcić rozciąganiu nóg, poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Dowiadujemy się na co zwracać uwagę, żeby bezpiecznie i efektywnie pogłębiać zakresy otwarcia bioder i rozciągać mięśnie. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń angażujących kręgosłup. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.

🔷ROLOWANIE – warsztaty, na którym dowiemy się o rolowaniu i o tym, dlaczego tak bardzo może nam ono pomóc w naszych aktywnościach. Niezależnie od tego czy się rozciągamy, tańczymy czy biegamy albo trenujemy fitness, na tych warsztatach możemy znaleźć odpowiedź na to, jak odzyskać komfort i sprawić, żeby mięśnie były bardziej chętne do współpracy podczas zajęć i treningów i przede wszystkim także jak poprawić nasze samopoczucie na co dzień.
Zobaczysz jak rozluźnić większość partii mięśniowych i jak przeciwdziałać spięciu mięśni.
Znajdziemy tzw punkty spustowe, czyli miejsca, które dostarczają najwięcej nieprzyjemnych odczuć i postaramy się je rozmasować. Nie martwcie się, jeśli nie macie jeszcze swoich wałków ani piłek do rolowania – na każdego uczestnika będzie czekać cały potrzebny sprzęt.

🔹CENNIK :
1 warsztat – 85 zł (dla kursantek PDS),
1 warsztat – 95 zł dla osób spoza studia.

🔹Plan Warsztatów

11.00-12.30 Power Stretch

12.45-14.15 Leg Stretch

14.30 – 16.00 Rolowanie

16.15-17.45 Acro

UWAGA‼️‼️
1. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania któregokolwiek z warsztatów z powodu zbyt małej liczby uczestników.
2. W przypadku odwołania warsztatów dokonujemy zwrotów pieniężnych.
3. Uczestnik rezygnujący z udziału w warsztatach ma prawo znaleźć na swoje miejsce zastępstwo, nie dokonujemy zwrotów pieniężnych.
4. Zapis i dokonanie płatności za warsztaty jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu Szkoły i niniejszego wydarzenia.

Comments are closed.